Вимоги до архітектурної виразності будівель постійно зростають, а завдяки розвитку технічних можливостей виробників світлопрозорих конструкцій, кожен будинок можна виразити по особливому.  Нестандартні великогабаритні вікна набувають все більшої популярності у сучасного населення, адже це не тільки красиво та оригінально, але й практично та  міцно.

Компанія «Євродек» найповніше задовольняє вимоги замовників щодо естетики та  функціональності світлопрозорих конструкцій. Сучасний підхід передбачає комплексні рішення, адже з розвитком технологій скляні елементи вже давно перестали бути звичайним бар’єром між зовнішнім світом та інтер’єром. Світлопрозорі конструкції, попри гарний вигляд, пропускають максимум світла, безпечні, виконують сонцезахисну, енергозберігаючу, звукоізоляційну функції.

При виготовленні великогабаритних склопакетів використовується гартоване скло, технологія виробництва якого дозволяє у декілька разів збільшити його міцні характеристики, монтуються вони у алюмінієві профілі. Такі системи мають ряд особливостей. Для якісного монтажу застосовується спеціальний інструментарій. Так, при монтажі великогабаритних склопакетів працівники компанії «Євродек» користуються «GlassBoy» - професійним європейським вакуумним підйомником для робіт зі склом, який відповідає найсучаснішим стандартам якості.

З'явившись на українському  ринку відносно недавно, «Glass Boy» вже завоював симпатії професіоналів завдяки компактності, легкості і безвідмовній роботі. Вакуумний підйомник «Glass Boy» – незамінний помічник  при   переміщенні  і  монтажі  світлопрозорих конструкцій і систем скління.

Процес монтажу за допомогою вакуумного підйомника простий і зручний - механізм повороту рами на 90 ° дозволяє проводити вакуумну фіксацію елемента, як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні, з його поворотом  на 360 ° і фіксацією кожні 90 °. В процесі монтажу зайнято мінімальну кількість робочого персоналу.

 «GLASS BOY» оснащений усіма необхідними функціями і можливостями для того, щоб зробити роботу ефективною, швидкою та безпечною.

На сьогоднішній день, працівники компанії «Євродек» активно встановлють великогабаритні конструкції не тільки у споруди загального призначення, але й у приватні будинки. Найбільший склопакет, встановлений нами у віконний проєм має площу 8,33 кв. м. Підходимо індивідуально до побажань кожного клієнта, тому, якщо маєте цікаві рішення, звертайтеся до нас!

Відео зі встановлення великогабаритних склопакетів можна переглянути тут