Протизламні вікна – потужний захист від злому!

Сучасні вікна – це не тільки елемент декору та стилю помешкання, найперше , що враховують при встановленні віконних конструкцій  – наскільки вони забезпечують шумоізоляцію, зберігають тепло, створюють гармонію та затишок у будинку. Досить часто забувають врахувати таку важливу функцію вікна як захисну, яка забезпечує безпеку житла.  Адже, квартирні  крадіжки, згідно статистичних даних за минулий рік,  –  найпоширеніший вид злодійства, складає понад 30% від загального числа пограбувань.

Захистити  дім можна за допомогою електронних засобів – різноманітних видів сигналізації. На жаль такі охоронні системи є дороговартісними і не завжди по кишені споживачу.  Оскільки найчастіше проникнення  до помешкання  відбувається через вікна та балконні двері, найперше варто подбати про встановлення  зламостійких вікон, оснащених протизламною системою, які довше опиратимуться протиправним  діям злочинця.  Особливу увагу на протизламні вікна та двері потрібно звернути мешканцям першого та останнього поверхів багатоповерхового будинку та усім, хто має балконні двері, а також власникам домоволодінь. Чим довше часу затрачатиме зловмисник на процес злому, тим ймовірніше, що швидше облишить спробу, або буде затриманий поліцією. Тож варто ускладнити злодієві «роботу»!

 Захист від механічного злому досягається за рахунок елементів: фурнітури,  склопакету, армуванню (зміцненню профільних систем). Максимальний ефект безпеки досягається, якщо при встановленні чи заміні вікна комплексно підійти до усіх складових вікна, які відповідають за стійкість до злому.  Не має сенсу ставити бронебійне скло, не подбавши про зміцнення в рамі та запірних елементів.

До деталей конструкції пред’являють особливі вимоги.  Значна увага приділяється дрібним, але важливим деталям вікна –  фурнітурі. Іноді саме завдяки цим елементам злодіям не вдається проникнути в приміщення.  Протизламні  запірні елементи – цапфи, грибоподібної форми,  щільно входять у зчеплення із відповідними  планками.  Чим більше такими точками  буде укомплектоване вікно, тим  вища стійкість його до злому.

Рівень безпеки вікна залежить і від ручки, якою ви користуєтеся. Ручка повинна бути із блокуванням чи ключем – це  убезпечує від проникнення ззовні шляхом провертання фурнітури ззовні або дії на ручку через зроблений отвір у склопакеті. Іноді злочинцям  вдається  прокрастися усередину житла, висвердливши ручку  з вулиці.  Аби  попередити висвердлення,  у протизламне навпроти осі ручки вікно вставляється твердосплавна пластина.

Скло теж повинно мати протизламні властивості, аби виконувати свою захисну функцію. Міцність склопакетам  додає гартування скла: спочатку скло нагрівають при високій температурі,  потім різко охолоджують. Таке гартоване скло витримує  значні ударні навантаження.

Скло із триплексом – досить поширена форма протиударного скла.  При виробництві триплекса скляні листи склеюють полімерною плівкою під високою температурою та полімеризують ультрафіолетом.

 Склопакети із бронебійним  склом  в залежності від класу міцності захистять від вогнепальної зброї.

Інформаційна безпека.

При потребі можна захистити свій дім від прослуховування. Вікна з термосклом –  відмінний пристрій  для захисту мовної інформації. Таке вікно являє собою екран з частотою 50 Гц, тому прослуховування приміщення за допомогою лазерних мікрофонів, які знімають інформацію з поверхні скла, стає неможливим.  Окрім того термоскло допоможе вам знизити втрати тепла у холодну пору, запобігти запотіванню скла.

 У Компанії «Євродек» вам допоможуть підібрати ступінь протизламності  вікон чи дверей, відповідно до ваших потреб та особливостей приміщення. Якщо у вас звичайні вікна і ви хочете підвищити їхню зламостійкість, фахівці «Євродеку» запропонують  необхідні протизламні  елементи.  Адже оснащення фурнітури грибоподібними цапфами дозволяє значно підвищити рівень безпеки шляхом простої заміни стандартних запірних пластин на протизламні.  Подбайте про власну безпеку, захистіть оселю від проникнення!