Відтепер встановлювати вікна– легко та вигідно, адже  до 70% вартості вікон компенсовує за вас держава. Уряд розробив  програму пільгового кредитування населення, згідно якої  відшкодовуватиме  частину кредитних коштів!  Для отримання такого відшкодування необхідно замовити вікна в компанії «Євродек» та оформити кредит в Укргазбанку чи Ощадбанку!

За умовами кредитування, максимальна сума позики становить  50 тисяч гривень, перший внесок – від 10 відсотків вартості замовлення. Погашати кредит можна щомісяця рівними частинами, або ж закрити відразу, після того, як держава компенсує за вас обумовлену частину грошей. Дострокове погашення кредиту відбувається без додаткових комісій.

Документи, необхідні для одержання кредиту:паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, довідка про отримані доходи за останні 6 місяців та рахунок-фактура на вікна, отриманий у компанії «Євродек».

Як отримати кредит на вікна? Дуже просто! Завітайде до компанії «Євродек» та разом із менеджером підберіть потрібні вікна, отримайте рахунок-фактуру. Разом із необхідними документами зверніться до відділеня Укргазбанку чи Ощадбанку та, отримавши згоду на кредит, оформіть із менеджером «Євродека» угоду на виготовлення вікон. Після отримання вікон, занесіть у банк накладну для отримання фінансового відшкодування.

Ззаощаджуйте та користуйтеся якісними теплими  вікнами!